Pierwszy turniej 'Bawi nas piłka' za nami.

W dniu dzisiejszym odbył się pierwszy turniej z cyklu "Bawi nas piłka' organizowany przez Opolski ZPN. Był to debiut naszego zespołu w jakimkolwiek turnieju. Po mniej udanych meczach sparingowych, dzisiaj zobaczyliśmy inną twarz naszych Gwardzistów. Turniej wypadł bardzo dobrze - drużyna w końcu pokazała swój potencjał. Mimo dwóch przegranych (0:1 z Prószkowem oraz 2:3 z UKP GOL) postawa naszych talentów napawa optymizmem. Na zakończenie turnieju zwycięstwo z zespołem Stali Osowiec 5:1 pokazało, że praca wykonywana na treningach nie idzie na marne.

Brawo chłopaki!

Bramki dla naszego zespołu strzelali : Kacper Ciemny, Maciek Śliwiński, Mateusz Majas, Maciek Repetowski

Skład : Igor Białas, Borys Seibel, Mateusz Majas, Piotr Gajer, Mieszko Paździerski, Maciek Repetowski, Kacper Ciemny, Paweł Wilczyński, Maciek Śliwiński.